July 2016

30 July, 2016

Serena Williams nis pushimet

  Lojtarja e tenisit Serena Williams për herë të parë pas një kohe të gjatë ka marrë një periudhë pushimi duke u shkëputur nga profesioni i saj pas një fitoreje të merituar në “Wimbeldon”. 34-vjeçarja është duke kaluar temperaturat e nxehta ... Lexo »

July 30, 2016
30 July, 2016

Look-u i ri i aktorit Nik Xhelilaj

Aktori i talentuar shqiptar Nik Xhelilaj i cili prej disa vitesh karrierën e tij po e vazhdon në Turqi me serialë, telenovela dhe kinematografi turke, shfaqet me një pamje të re. Look-u i Nikut ka ndryshuar. Ai ka vendosur të ... Lexo »

July 30, 2016


30 July, 2016

Aksidentohet në Tiranë futbollisti i njohur

Një makinë është përplasur me një motor picash në afërsi të ‘Librit Univeristar’. Nga të dhënat e para mësohet se motoristi është rrëzuar në tokë, duke u plagosur. Bëhet e ditur se makina e tipit ‘Audi A6’ i përket futbollistit kroat ... Lexo »

July 30, 2016