June 2016

30 June, 2016

Nuk ka dasëm për Lady Gaga-n nëse….

Lady Gaga është e vendosur se nuk do të martohet nëse më parë nuk mbetet shtatzënë. Revista “Life & Style” ka raportuar se këngëtarja po përpiqet të mbesë sa më shpëjt shtatzënë dhe për këtë arsye ka vonuar edhe ... Lexo »

June 30, 2016


30 June, 2016

Çfarë po ndodh me Johnny Depp?

Ai është në mes të procedurave të ndarjes me ish-bashkëshorten e tij Amber Heard, ku kjo e fundi e ka akuzuar atë për ushtrim dhune. Johnny Depp është shfaqur i transformuar teksa ka qënë i pranishëm në një darkë familjare ... Lexo »

June 30, 2016


30 June, 2016

Vala gjigante në Kinë

Foto spektakolare me dron janë kapur pas hapjes së portave të një dige në Xiaolangdi në provincën Henan në Kinë ku krijohet një valë gjigante, si pasojë e daljes së ujit me presion. Kjo është një ngjarje që përsëritet çdo ... Lexo »

June 30, 2016


30 June, 2016

Cana, një bashkëshort shembullor

Ai është gjithmonë në qendër të vëmendjes. Bëhet fjalë për kapitenin e Kombëtares, Lorik Canën. Pas përfundimit aventurës në Euro 2016, kapiteni duket se po gjen kohë për të shijuar pushime me familjen. Kështu ai ka postuar një foto në rrjetin ... Lexo »

June 30, 2016


30 June, 2016

Alanis Morissette, foto nudo nën ujë

Alanis Morissette nuk është nga ato femra që shokojnë ndjekësit e saj në Instagram, por të martën këngëtarja bëri një përjashtim dhe postoi një foto nudo nën ujë. 42-vjeçarja kishte synim që të tregonte barkun e saj të madh, ndërsa ... Lexo »

June 30, 2016


30 June, 2016

Edhe Michelle Obama si Marilyn Monroe

Michelle Obama bashkë me dy vajzat e saj kanë kaluar një moment të sikletshëm teksa zbrisnin nga avioni në aeroportin e Madridit. Edhe pse Zonja e Parë e Amerikës u mundua të shmangte ndonjë incident, era e fortë bëri që ... Lexo »

June 30, 2016