November 2015
30 November, 2015

Shakira me djemtë tifo në stadium për Pique

Ata janë fansat e tij më të zjarrtë. Shakira bashkëshortja e futbollistit të Barcelonës, Gerard Pique, është parë vazhdimisht në shkallët e stadiumeve duke ndjekur bashkëshortin e saj.Por duket se tashmë ata janë bërë një skuadër më vete. Të Shtunën ... Lexo »

November 30, 2015


30 November, 2015

Edhe Britney është fanse e Adele

Këngëtarja britanike, Adele, ka vazhduar me thyerjen e rekordeve me albumin e saj të ri dhe hitin “Hello”. Përpos fansave në të gjithë botën, duket se edhe artistë të famshëm botërorë janë duke përkrahur suksesin e saj. Artistja e famshme amerikane, ... Lexo »

November 30, 2015