September 2015

30 September, 2015

Një OSCAR në tualet

Çdokush që shkon për vizitë në shtëpinë e Kate Winslet, ka mundësinë që të prekë “Oscar –in” e saj, por për ta bërë një gjë të tillë do të duhet të shkojë më parë në tualet. “Të gjithë duan ... Lexo »

September 30, 201530 September, 2015

Një fanse si e Katy Perry-t

Një fanse e dehur është ngjitur në skenë dhe e ka puthur këngëtaren, Katy Perry gjatë një koncerti në Portugali. Ishte vetë artistja britanike që e ftoi të ngjitej në skenë dhe të bashkëbisedonte me adoleshenten, kur ajo nuk ... Lexo »

September 30, 2015


30 September, 2015

Zhvishet Demi Lovato

Këngëtarja Demi Lovato ka bërë sërish zhurmë, kësaj rradhe duke dalë topless. Ajo ka dhënë një intervistë për revistën “Complex”, në të cilën ka pozuar e zhveshur. 23 – vjeçarja do të jetë pjesë e kësaj kopertine, por ajo ... Lexo »

September 30, 2015

30 September, 2015

Mirditë, asgjësohet një ton hashash

Policia ka sekuestruar dhe asgjësuar një ton drogë të llojit kanabis sativa, ka arrestuar në flagrancë një person dhe ka shpallur në kërkim 3 të tjerë, pas një aksioni të ndërmarrë në fshatin Bulsharë të rrethit të Mirditës. Arrestimi ... Lexo »

September 30, 2015