August 2015


31 August, 2015

Lorik Cana transferohet te Nantes

Mediat franceze kanë shkruar pasditën e së hënës se Lorik Cana është rikthyer në kampionatin francez, por kësaj radhe te Nantes. “L’Equipe”, duke cituar Lorik Canën, ka shkruar se zyrtarizimi i transferimit të kapitenit të Kombëtares do të bëhet ... Lexo »

August 31, 2015
31 August, 2015

Veshjet më të bukura të VMA 2015

Disa prej veshjeve më glamur të mbrëmjes janë konsideruar ajo e Britney Spears dhe Nicky Minaj, të cilat kanë preferuar të prezantohen me veshje deri diku të rregullta. I komentuar pozitivisht ka qenë fustani ... Lexo »

August 31, 2015


31 August, 2015

Shokon Miley me veshjet e saj në VMA

22 – vjeçarja Miley Cyrus prej disa kohësh i ka vënë vetes qëllimin që të “shokojë” publikun duke zgjuar fantazinë me veshjet e saj. Ajo ka performuar në VMA 2015 me plot 16 veshje, ku secila prej tyre vinte ... Lexo »

August 31, 2015