21 Qershor, 2018

Martohet papritur aktorja e 2XL, Cubi?

Ajo është një nga aktoret e njohura të humorit në vendin tonë që u bë shumë e dashur për publikun shqiptar fal roleve në spektaklin “Apartamenti 2xl”. Bëhet fjalë për aktoren Esmeralda Metkaj ose siç njihet ndryshe Cubi, e ... Lexo »

Qershor 21, 2018

21 Qershor, 2018

Missi i famshëm humb jetën papritur

Ish miss-i i njohur i Britanisë së Madhe, Sophie Gradon ka humbur jetën mbrëmjen e së martës. Lajmin e konfirmoi i dashuri i saj sot (21 qerhsor), por ende nuk dihen shkaqet e vdekjes. "Rreth orës 8:27 pasdite të ditës ... Lexo »

Qershor 21, 201821 Qershor, 2018

Christina Aguilera, topless për albumin e ri

Christina Aguilera pozon topless për të promovuar albumin e saj të ri të quajtur “Liberation” – “Çlirimi”. Princesha e muzikës pop gjithashtu zgjodhi të mos përdore pothuajse fare makeup dhe fotot kanë dalë “bombe” fare… 37-vjeçarja nxori pak kohë më ... Lexo »

Qershor 21, 2018