20 Prill, 2018

Daniel Craig së shpejti baba

Rachel Weisz ka njoftuar se është në pritje të fëmijës së parë me bashkëshortin e saj, Daniel Craig, duke thënë se janë të lumtur që “një njeri i vogël” është rrugës për në jetë. “Do ta bëjmë të ditur ... Lexo »

Prill 20, 2018
20 Prill, 2018

Natalie Portman refuzon “Nobelin” hebraik

Aktorja dhe producentja izraelito-amerikane Natalie Portman nuk do të jetë e pranishme në qershor në Izrael për të tërhequr çmimin “Genesis”, i cilësuar si “Nobeli” hebraik, për disa arsye etike. Ceremonia u anulua.Një përfaqësues i Portman shpjegoi se disa ... Lexo »

Prill 20, 2018


Dakota Johnson, në terapi prej “50 Shades”

Dakota Johnson u bë e njohur për publikun botëror prej suksesit të filmave “Fifty Shades”, por edhe kjo ka anën tjetër të medaljes. Gjatë një interviste për revistën “Elle”, aktorja 28-vjeçare deklaroi se filmimi i skenave të seksit në rolin ... Lexo »

Prill 20, 2018


20 Prill, 2018

Jemma tepër e nxehtë mbi “flamingo”

Jemma Lucy njihet për format e saj bombastike.Ylli i reality show “Ex On The Beach” ka nxjerrë edhe njëherë në pah asetet gjatë pushimeve në Portugali pasditen e së enjtes. Teksa relaksohej mbi një komardare flamingo në pishinë, 27 ... Lexo »

Prill 20, 2018